אודותנו

משנת היווסדו של המשרד ע”י גל אוגר ב-1990 , משרדנו מתמחה במיסוי ישראלי לתאגידים בינלאומיים המגיעים לישראל, נציגות פיסקאלית, שירותי ביקורת, שירותי נאמנות וסיוע מקצועי מול מערכת הבנקאות בארץ ובעולם.

אנו תומכים בפרויקטים בתחומי התעשייה, התשתיות והאנרגיה, טכנולוגיה גבוהה, לוגיסטיקה, אלקטרוניקה ועוד, וכן מייעצים ומלווים גופים מוסדיים ומשקיעים הדומים להם בהשקעות ריאליות ובהשקעות לא סחירות.

משרדנו שם דגש מיוחד על ליווי כוללני לתאגידים וחברות המתכוונים לקיים לראשונה פעילות עסקית בישראל, או לחלופין לגופים ישראליים היוזמים פעילויות גלובליות.

על מנת לאפשר ללקוחותינו מענה ומעטפת מלאה לכל צרכיהם אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדי ייעוץ משפטי וראיית החשבון מן המובילים במשק.

צוות משרדנו מאגד בתוכו זה שנים רבות מומחים מהמובילים בתחומם המונעים מתוך מחוייבות למצוינות. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי, מהיר ואיכותי באווירה נעימה וביחס אישי ומעורבים ביחד עם הלקוח בכל מימדי הפרויקט כאילו היה שלנו.

אנחנו מגוייסים עבור הלקוח על מנת למצוא פתרונות יצירתיים לאתגרים בפניהם הוא ניצב, תוך הקפדה על סטנדרטים אתיים מן המעלה הראשונה. לעולם תהיה הדיסקרטיות של לקוחותינו ערך עיקרי ומרכזי, כמו גם הקפדה על הימנעות מניגודי עניינים וראיה לטווח רחוק לטובת לקוחותינו.

אנו מקדמים ערכים של תקשורת מקרבת ואדיבה עם גורמים בחו”ל תוך שאנחנו עושים מאמצים לפנות אליהם בשפתם ובמונחים העסקיים-משפטיים-חשבונאיים המוכרים להם, הכול על בסיס ניסיון רב-שנים שצברנו בתחומים האלה.

בבואכם לפגוש את הצוות שלנו, תראו כי הוא בנוי ממקצוענים מן המעלה הראשונה בעלי ניסיון וידע נצברים בתחומי הפעילויות של המשרד, מה שמאפשר לנו להעניק לכל לקוח שלנו מעטפת מלאה, ליווי ויחס אישי, מענה והנחיה בכל האתגרים להם הוא נדרש במסגרת הפרויקט.

מעל לכל – משרדנו חרט על דגלו את עקרון הסביבה הנעימה. עקרון מרכזי זה מאפשר לנו לפעול באווירה חברתית-עסקית נעימה להפליא, המשפיעה לטובה על רמת השירותים הן בקרב חברי הצוות שלנו והן מצדם כלפי הלקוחות והספקים שלנו.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Skip to content