ליווי השקעות לבעלי הון וגופים מוסדיים

משרדנו מרכז עבור לקוחותיו הפרטיים את הקשר מול היצרנים הפיננסיים השונים כגון: בנקים, בתי השקעות, קרנות גידור וקרנות השקעה.

במקרים הרלבנטיים, המשרד מגבש אסטרטגיית השקעה כוללת. בתחום המס והמשפט האישי, אנו נעזרים במומחי משפט מטעמם של הלקוחות או במומחים מטעמנו ומגבשים אסטרטגיה לתכנון בין-דורי: צוואות, עיזבונות והסכמי ממון. כמו כן, המשרד מציע אפשרות לניהול פעילויות פילנטרופיות.

משרדנו מנהל נכסים משפחתיים בראייה ארוכת טווח, תוך שאיפה לשמר אותם עבור הדורות הבאים.

שירות זה נערך בפורמט של חברה המספקת “שירותי מטה” בעזרתה בעלי הון יכולים לנהל את נכסיהם באופן מקצועי ומסודר כמו בחברת השקעות או אצל משקיע מוסדי.

נציג משרדנו לעניין זה הוא איש האמון של הלקוח, והיחסים האישיים במישור זה הם קריטיים. הוא מסייע בהגדרת מטרות והאסטרטגיה האישית והמשפחתית ועשוי להיות מעורב בסוגיות הרגישות ביותר, כמו העברת הון בין-דורית והפגת מתחים משפחתיים על רקע כספי.

עוד מתחומי הפעילות שלנו

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Skip to content