ביקורת וחשבונאות

משרדנו מספק שירותי ביקורת דוחות כספיים חשבונאיים בישראל וכן דוחות מס שנתיים לרשויות המס. יש לנו ידע מקצועי רחב וניסיון רב-שנים במתן שירותי ביקורת וייעוץ חשבונאי תחת תקינה חשבונאית מקומית Israeli GAAP והתקינה הבינלאומית IFRS.

ביקורת דוחות כספיים מתבצעת על מנת לתת חוות דעת חיצונית ובלתי תלויה על הדוחות של החברה המבוקרת. חוות הדעת חתומה על ידי רואה החשבון המבקר מצורפת לדוחות הכספיים, ומסיעת למשתמשי הדוחות להעריך עד כמה מצב העסקים של החברה מקבל ביטוי בדיווח הכספי ואת רמת עמידת הדיווח בכללי החשבונאות המקובלים.

המשרד משמש כמבקר של תאגידים וחברות פרטיות, של חברות-בנות בגופים ציבוריים (תאגידים למטרות רווח, עמותות ומלכרי”ם) ושל חברות בינלאומיות.

מחלקת הדיווח החשבונאי של משרדנו מגישה שירות של עריכת דוחות כספיים, בכל מקום שבו שירות זה נדרש על מנת שהגוף המדווח ישלים מחוייבות הדיווח החשבונאי שלו (הן לצרכים פנים תאגידיים והן לצרכי בקורת חיצונית או ממשלתית מכל סוג שהוא)
נסיוננו הרב בעבודה מול חברות ממגזרים שונים, מאפשר לנו להפריד את העיקר מהטפל ולראות את טובת הלקוח מעל הכל.

אנו ניישם את הביקורת תוך הערכת עסקי הלקוח מבחינה חשבונאית במלואם, ברגישות המתבקשת לנקודות התורפה במערכת.

אנו נכוון את עבודת הביקורת כך שיינתן דגש על בקרות התאגידים ואלמנטים שעשויים לתרום תרומה חיובית מכרעת לניהול השוטף של הגוף המבוקר, ונשים דגש מיוחד לסוגיות מיסוי ואופטימיזציית המיסוי של הלקוח.

עוד מתחומי הפעילות שלנו

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Skip to content