שירותי הגנת נאמנות

אנו משמשים בתפקיד מגן הנאמנות (“protector”), שירות שייעודו לספק בטחון ליוצרי נאמנויות הון והנהנים בנאמנויות הללו.

שירות מגן הנאמנות בנאמנויות פרטיות

משרה זו, הינה משרה חיונית, לקיום והחזקה של נאמנות מכל סוג שהוא. בתפקיד זה אנו מתמנים מטעם יוצר הנאמנות ומטעם הנהנים בנאמנות, לפקח על כל פעולות הנאמן, ולוודא כי מתקיימים ונשמרים כל התנאים ומבוצעות כל הפעולות שלמענן הוקמה הנאמנות. תפקיד זה כולל בעיקר בקרה כלכלית על הפעולות שמתבצעות בנאמנות, השגחה על אופן ניהול הכספים והנכסים, וחלוקתם מעת לעת, וכל פעולה רלבנטית אחרת.

שירותי שותף מנהל בשותפויות להשקעה

משרדנו נותן שירות של שותף מנהל בשותפויות מוגבלות מסוג “בלוקר”, שירות זה כולל את כל פעולות הניהול הנדרשות משותף מנהל, כמו: הגשת דוחות למס בחו”ל, פיקוח על הבנקים הזרים, ביצוע של העברות כספים, וטיפול בכל סוגיות הרגולציה הדיווח והציות עבור שותפות ההשקעה.

שירותי דירקטור לרבות פיקוח עיסקי לטובת משקיעים

אנו מלווים מקצועית ומפקחים על השקעות ריאליות בארץ ובחו”ל מטעמם של בעלי שליטה, דרך מינוי נציגינו כדירקטורים ונושאי משרה בתאגידים השונים בהם מתנהלות השקעותיהם.

עוד מתחומי הפעילות שלנו

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Skip to content